Szukaj
  • sanilla

Medytacja poranna ?
Wielu się pewnie z was zastanawia, kiedy w sumie medytować, rano ? wieczorem ? a może

najlepiej to co dwie godziny?


Teorii jest wiele ale najbardziej skuteczne są te które to akurat tobie pasują, każdy ma tak indywidualny organizm i tryb życia, że nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie i wrzucić wszystkich to jednego worka. Pewnie im więcej się medytuje tym lepiej dla naszego zdrowia, tego nie da się po prostu przedawkować ale każda minuta medytacji tak na prawde ma pozytywny wpływ na twoje życie. W przyjętych normach mówi się, że najlepiej medytować ok 30 min dziennie, w dwóch sesjach po 15 min, tylko, po pierwsze nie każdy może sobie pozwolić na poświęcenie tyle czasu na medytacje a po drugie nie każdy jest wstanie tyle wytrzymać, tym bardziej na początku. Ile czasu powinniśmy w końcu medytować ? zacznij od 3 min dziennie i stopniowo zwiększaj czas, nic więcej, poźniej sam wyczujesz swój organizm i jego zapotrzebowanie na medytacje.


To co z tą poranną medytacją ?


Tak, tak i jeszcze raz tak, zacznij medytować codziennie rano, wtedy twój organizm najbardziej tego potrzebuje. Przygotuje Cie to na cały dzień, da Ci więcej energii i z czasem zastąpi kawe oraz wszystkie inne poranne wspomagacze :) Jak już nauczysz się medytować rano, to zacznij od wprowadzania tego rytuału po połódniu a pózniej na sam wieczór ale wszystko stopniowo i wszystko powoli, nie ma potrzeby się z tym wszystkim śpieszyć bo przecież nikt nas nie goni :)


Szczerze ? to jest jak dbanie o poranną higiene, jak mycie zebów rano, to powinien być po prostu twój obowiązek i nawyk który s


obie powinniście wyrobić.


Poranna medytacja idealnie przygotuje cię psychicznie i fizycznie na cały dzień.
„Medytacja pokazała mi, ile energii ma cisza.” Madonna


A wy ? co o tym myślicie ? dajcie znać w komentarzach.


Pozdrawiam

13 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter

© 2020 by Marketing Inc. Proudly created with Sanilla